Oferty Popularnych Towarzystw Finansowych

W dzisiejszych czasach powstało bardzo dużo towarzystw ubezpieczeniowych, które mają bardzo dużo ciekawych ofert, pozwalających na różnego rodzaju tańsze i droższe ubezpieczenia OC. Zadaniem ubezpieczycieli jest opiekowanie się naszymi finansami takimi jak szybka prywatna chwilówka, oraz pokrywanie kosztów związanych z wypłaceniem odszkodowania osobom, które przez nas w jakiś sposób poniosły szkodę.

Jeżeli chodzi o OC, to w Link4 możemy dostać pomoc drogową nawet do 30 minut. W razie wypadku, sprawca i poszkodowany mogą otrzymać auto zastępcze. Kupując OC w tej firmie, przez Internet, można liczyć na polisy tańsze nawet do 7 procent.

Najnowsza promocja, pod tytułem „nie jesteś sam” zaznacza, iż korzystając z niej, możemy liczyć na samochód zastępczy nie tylko w przypadku wypadku, ale i kradzieży. Jeżeli jest to możliwe, to Link4 zapewnia naprawę zepsutego pojazdu na miejscu. Dostępne jest także holowanie pojazdu oraz wymiana opon.

Ubezpieczenia oferowane w Allianz.

Firma Allianz może pochwalić się szybkością i sprawną naprawą powstałych uszkodzeń. W swojej ofercie posiadają bardzo dużo różnych pakietów ubezpieczeniowych, aby każdy klient znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Można łączyć kilka pakietów, dzięki czemu zaoszczędzić można dużo pieniędzy, a zyskując bardzo korzystne ubezpieczenie.

Ubezpieczenia OC oferowane w Liberty Direct

Towarzystwo ubezpieczeniowe Liberty Direct, jest bardzo znaną i cenioną firmą ubezpieczeniową. Zasługą tego jest profesjonalizm tej firmy oraz sprawność działania. Powstało bardzo dużo promocji o ofert korzystnych dla ubezpieczających się.

Nie od dzisiaj wiadomo, że składki za ubezpieczenie bywają bardzo wysokie, dlatego w NJA Szczecin wprowadzono pomocna możliwość płacenia składek w dwóch ratach, co jest jak na razie rzadkością wśród firm ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia oferowane w Aviva

Ubezpieczenia oferowane przez firmę Aviva posiadają bardzo dużo zniżek za bezszkodową jazdę. Możliwe jest na przykład przenoszenie uzyskanych zniżek między małżonkami. Zniżki, które mieliśmy podczas ubezpieczania się u innego ubezpieczyciela zostają przeniesione wraz ze zmianą ubezpieczyciela na Aviva. Tutaj również istnieje opcja płacenia składek w ratach. W pakiecie ubezpieczenia podstawowego dodatkowo dostajemy darmowe ubezpieczenie assistance.

Ubezpieczenia OC oferowane w Warta

Ciekawą ofertą dla ubezpieczających się w firmie Warta, jest assistance na wyjazd poza granice Polski i na wczasy w kraju. Dzięki temu można liczyć na pomoc czy holowanie w razie wypadku czy awarii samochodu. Pakiet ten działa w całej Europie i jest świadczony bez względu na wiek auta.

Ubezpieczenia oferowane w PZU

Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU jest chyba najbardziej znaną firmą w Polsce. W ofercie można znaleźć dużo konkurencyjnych i ciekawych świadczeń. Przede wszystkim zauważalne są wysokie zniżki za bezszkodową jazdę. Jest to bardzo kuszące dla wielu użytkowników samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *